Skuteczne Techniki Manipulacji

FAKT Umiejętność budowania relacji była, jest i będzie ważna, ponieważ to kogo znasz i kto zna Ciebie wpływa na całe Twoje życie.

FAKT W życiu codziennym człowiek jest manipulowany w mniejszym lub większym stopniu przez media, sprzedawców, znajomych, przyjaciół, rodzinę.

FAKT Ludzie sukcesu ze świata sportu, polityki, show-biznesu stosują podstępne triki w komunikowaniu się ze światem w celu przekonania do swoich racji pozostałych ludzi co wpływa w dużym stopniu na ich życiowy sukces.

FAKT W sytuacji, gdy brakuje Nam wiedzy z danego zakresu łatwo jest Nami manipulować i wmawiać, że coś jest dla Nas obowiązkowe.

Ty też tak możesz

Sukces w relacjach międzyludzkich to umiejętne komunikowanie się z ludźmi, a także odczytywanie sygnałów jakie przekazuje druga osoba pomiędzy wypowiedzianymi słowami.

Ten kto potrafi skutecznie odczytać i zrozumieć rozmówcę odnosi powodzenie w życiu. Niezależnie od tego czy chodzi o sprzedaż, biznes, związek, przyjaźń czy poznawanie nowych, ciekawych osób.

Lepsze życie

Człowiek jest wypadkową 5ciu osób ze swojego najbliższego otoczenia. Ma to wpływ na to gdzie się teraz znajdujesz i jaki jesteś.

Jak przyciągać ciekawych i wartościowych ludzi?

Wystarczy poszerzać horyzonty edukacyjne w zakresie budowania wartościowych relacji międzyludzkich.

Cena 97zł Tylko teraz za 47zł

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz na podany email 8 skutecznych technik manipulacji opisanych w pdf.

„Techniki manipulacji” brzmi może nieco negatywnie. Jeśli uważasz, że to niemoralne to nie musisz tego stosować. Jednak warto wiedzieć, że są takie rzeczy, ponieważ jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać na Tobie czarną manipulację to Ty z pełną świadomością możesz tego uniknąć.

Nie pozwól, aby ktoś Tobą manipulował.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pamiętaj! Jesteś wolny od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Przelewy24

 

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)mistrzkontakowmiedzyludzkich.pl lub dzwoń na numer telefonu: 691 034 814 (można pisać smsy)

Regulamin              Polityka prywatności
Kontakt

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ