O AUTORZE

Cześć jestem Michał 🙂

Przez dotychczasowe moje życie przewinęły się setki osób. W szkole, w rodzinie, w pracy czy na podwórku. Z czasem zacząłem się zastanawiać dlaczego tak jest, że z niewielką ilością poznanych do tej pory osób utrzymuję stały kontakt lub tworzę rodzinę, przyjaźń, znajomość czy związek.

Poza tym od zawsze interesowało mnie jak być lepszym w kontaktach z ludźmi, ponieważ zdałem sobie sprawę, że do życia człowiekowi jest potrzebny drugi człowiek. Bez względu na to czy chodzi o rodzinę, biznes czy spędzanie wolnego czasu. W osamotnieniu życie traci sens.

I tak zacząłem szukać wiedzy na ten temat. Książki, szkolenia, eventy… poznaną wiedzę zacząłem sprawdzać w praktyce po to, żeby stosować na co dzień to co działa i to co jest skuteczne.  

Uważam również, że na jakość życia wpływa to z jakimi ludźmi tworzymy to życie. Żyjąc w otoczeniu ludzi, których podsuwa nam życie nie zawsze możemy być w pełni zadowoleni z tego życia. Ale żyjąc z ludźmi takimi jakimi Ty chcesz to już wpływa inaczej na życie.

Od zawsze zastanawiałem się dlaczego ktoś jest uwielbiany w społeczeństwie, dlaczego jedna osoba jest bardziej, a inna mniej akceptowana przez innych. Odkryłem, że nie zawsze chodzi o wygląd zewnętrzny czy posiadany status społeczny. Tajemnica tkwi głębiej w człowieku. A dokładniej w jego umiejętnościach komunikowania i współżycia z drugim człowiekiem.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

>>>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KURSIE<<<