Jak Zostać Mistrzem Kontaktów Międzyludzkich, Aby Działać Na Ludzi Jak Magnes

Idealne relacje z drugim człowiekiem

FAKT Umiejętność budowania relacji była, jest i będzie ważna, ponieważ to kogo znasz i kto zna Ciebie wpływa na całe Twoje życie.

FAKT W życiu codziennym człowiek jest manipulowany w mniejszym lub większym stopniu przez media, sprzedawców, znajomych, przyjaciół, rodzinę.

FAKT Ludzie sukcesu ze świata sportu, polityki, show-biznesu stosują podstępne triki w komunikowaniu się ze światem w celu przekonania do swoich racji pozostałych ludzi co wpływa w dużym stopniu na ich życiowy sukces.

FAKT W sytuacji, gdy brakuje Nam wiedzy z danego zakresu łatwo jest Nami manipulować i wmawiać, że coś jest dla Nas obowiązkowe.

Ty też tak możesz

Sukces w relacjach międzyludzkich to umiejętne komunikowanie się z ludźmi, a także odczytywanie sygnałów jakie przekazuje druga osoba pomiędzy wypowiedzianymi słowami.

Ten kto potrafi skutecznie odczytać i zrozumieć rozmówcę odnosi powodzenie w życiu. Niezależnie od tego czy chodzi o sprzedaż, biznes, związek, przyjaźń czy poznawanie nowych, ciekawych osób.

Lepsze życie

Człowiek jest wypadkową 5ciu osób ze swojego najbliższego otoczenia. Ma to wpływ na to gdzie się teraz znajdujesz i jaki jesteś.

Jak przyciągać ciekawych i wartościowych ludzi?

Wystarczy poznać wiedzę z zakresu budowania wartościowych relacji międzyludzkich.

Krótki zarys kursu – materiałów jest znacznie więcej każdego dnia.

Dzień 1

Jak zbudować trwałe i wartościowe relacje z ludźmi. Magiczne słowo, które jest fundamentem w kontaktach międzyludzkich.

Dzień 2

Wygląd. Jak wyglądać, co ubierać, czego unikać, co stosować, aby stać się bardziej atrakcyjnym człowiekiem. Widzisz kogoś pierwszy raz i od razu wiesz jaki ma status społeczny, a nawet majątkowy. Nie potrzebujesz czytać książek, programów o analizie wyglądu, patrzysz i wiesz.
Są to drobiazgi, na które nie zwraca się świadomie uwagi, a to właśnie te drobiazgi decydują o tym jak jesteś postrzegany przez innych.

Dzień 3

Energia. Co robić by mieć jej więcej. Co stosować, aby rano wystrzelić jak petarda z łóżka zamiast włączyć drzemkę w budziku. Co robią ludzie sukcesu, że funkcjonują cały dzień na pełnej petardzie bez kawy i innych wspomagaczy. Jak mieć energię przez całe życie bez względu na wiek.

Dzień 4

Czego nie robić, żeby ludzie Cię nie znienawidzili. Albo co robić jak chcesz, żeby ktoś się od Ciebie odczepił ale nie chcesz mu tego powiedzieć wprost.

Dzień 5

Jak sprawić, żeby ludzie skoczyli za Tobą w ogień. Zasady, które zupełnie odmienią Twoje nastawienie do świata. Pozbędziesz się nienawiści do innych i będziesz potrafił sprawić, że nawet największy wróg stanie się Twoim sprzymierzeńcem.

Dzień 6

Uśmiech, entuzjazm. Sposoby na to, żeby być uśmiechniętym przez całe swoje życie. Metody, które sprawią, że zaczniesz wszystko robić z entuzjazmem. Będziesz miał w sobie więcej entuzjazmu życiowego i czasy, kiedy to przytrafiają Ci się słabsze, gorsze dni odejdą w niepamięć.

Dzień 7

Najważniejsze słowa dla ludzi. Słowa dzięki którym zjednasz sobie ludzi i nie są one odbierane jako przesadne komplementy. Używając tych słów nikt nawet się nie zorientuje, że robisz to celowo. Twoje wypowiedzi staną się przyjazne i ciepłe dla Twojego rozmówcy.

Dzień 8

Co robić, aby ludzie otworzyli się przed Tobą. Metoda dzięki, której ludzie powiedzą Ci wszystko co będziesz chciał/potrzebował a Ty nawet ich o to nie zapytasz. Na koniec jeszcze Ci podziękują za to że mogli Ci o tym powiedzieć.

Dzień 9

Sposób na zwycięstwo w kłótni. Nie lubisz konfliktów? Podczas kłótni czujesz się nie komfortowo? Poznasz sposób dzięki, któremu kłótnie będą Ciebie omijały. W przypadku gdy już popadniesz w konflikt dowiesz się jak wyjść z niego obronna ręką.

Dzień 10

Co zrobić, aby rozmówca czuł nieodparta chęć znajomości z Tobą, albo kobieta chęć wejścia z Tobą w bliższą relację.

Dzień 11

Magiczne słowo. Poznasz technikę, która wpływa na pozytywne załatwianie spraw w urzędzie. Ponadto dzięki tej technice możesz również uniknąć kary, mandatu.

Dzień 12

Jak okazać zrozumienie i współczuć rozmówcy, aby zyskać na atrakcyjności w jego oczach.

Dzień 13

Proste sztuczki w rozmowie z ludźmi. Miałeś kiedyś nieodpartą chęć powiedzieć komuś wszystko co myślisz na jego temat? Jednak powstrzymałeś się, ponieważ było to obraźliwe i niemiłe. Poznasz sposób, który pozwala powiedzieć rozmówcy nawet najgorsze słowa na jego temat tak, że on się nie obrazi na Ciebie.

Dzień 14

Jak sprawić, żeby rozmówca zrobił to co chcesz. Potrzebujesz, żeby ktoś wykonał coś dla Ciebie ale nie chcesz albo nie możesz przecież go zmusić do tego siłą. Możesz to zrobić delikatnie i z pełną gracją. Po tym dniu ludzie z przyjemnością będą robili to czego chcesz.

Dzień 15

Kto ma rację? Ludzie mają różne poglądy, opinie, zdania są podzielone w niektórych tematach. Niekiedy w udowodnieniu kto ma rację dochodzi do kłótni i niesmacznych sytuacji. Dowiesz się co decyduje o tym kto ma rację i jak sprawić, żeby ludzie przyznali Tobie rację.

Dzień 16

Jakim warto być. Poznasz metody jak być duszą towarzystwa. Co mówić, jak się zachowywać, aby inni Cię słuchali i nie mogli Ci się oprzeć. Skuteczne zwroty, zachowania w kontaktach międzyludzkich.

Dzień 17

Technika, która sprawia, że rozmówca, będzie miał przekonanie, że znacie się od dawna, że nadajecie na tych samych falach. Będziecie mogli rozmawiać bez końca na różne tematy.

Dzień 18

Jak otrzymać pomoc. Jak sprawić, aby rozmówca pomógł Tobie z własnej woli nie z przymusu. Co robić, aby ludzie sami z siebie, bezinteresownie wykazywali chęć pomagania Tobie. Już nie będziesz musiał się prosić o pomoc. Nawet nie będziesz musiał płacić za otrzymaną pomoc (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).

                                        

                                            zamawiam         zamawiam

Kurs normalnie kosztuje 197 zł jednak dzisiaj możesz go mieć za 97zł. Tak jedyne 97 zł. W zamian otrzymujesz materiały warte co najmniej 8500 zł, tyle kosztują 2 zwykłe szkolenia z NLP.

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Po opłaceniu zamówienia dostajesz codziennie maila na wskazany przez Ciebie adres. Mail zawiera materiały z technikami, sposobami, metodami tylko te, które zostały przetestowane w praktyce. Wartościowa i sprawdzona wiedza. Kurs odbyło już ponad sto osób.

Poniżej wyrywkowe opinie ludzi, którzy odbyli kurs.

————————————————————————————————-

Witam,

Przed kursem byłem bardzo sceptycznie nastawiony do ludzi. Byłem wręcz aspołeczny. W szkole nie nawiązałem, żadnych znajomości i w pierwszej pracy również miałem problemy w komunikowaniu się z innymi. Nie potrafiłem wyrazić swoich emocji, powiedzieć o co mi chodzi. Chodziłem obrażony na cały świat. Sam nawet nie wiedziałem jaki był tego powód. Po tym kursie zmieniłem się nie do poznania. Stałem się całkiem inna osobą. Sam z nieprzymuszonej woli zagaduje do nowych ludzi. Ludzie w pracy sami się zatrzymują przy moim stanowisku i gdyby nie przełożony, który nas obserwuje to moglibyśmy przegadać całą zmianę 🙂 Nawet Pani w sklepie, w którym robię codziennie zakupy zapytała mnie co wpłynęło na moją niesamowitą przemianę. Nawet nie wiedziałem, że to aż tak widać. Mam wrażenie, że świat zaczął mnie pozytywnie odbierać. Ba! To ja zmieniłem nastawienie do tego świata!

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie.

Rafał

————————————————————————————————-

Hej!

Nie wiedziałam, że tyle zależy ode mnie. Dotąd uważałam, że to inni są jacyś dziwni. Po przerobieniu materiału łatwiej zrozumieć mi innych ludzi. Stosuję wiedzę nabytą w kursie i nawiązuję dłuższe relacje z ludźmi. To już nie tylko cześć na ulicy i tyle. Po kursie rozpoczęłam prowadzić własny biznes z sukcesem. Gdzie nigdy mi się nie śniło, że będę biznes woman 🙂

Kurs bardzo przydatny i treściwy

Polecam!

Monika

——————————————————————————————————————–

>>>SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU<<<

>>>DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AUTORZE KURSU<<<

Też tak chcesz?

Nic bardziej prostego. Wystarczy 18 dni, a następie już tylko stosować nabytą wiedzę z kursu. Możesz prowadzić życie pełne sukcesów zawodowych.

Chcesz z łatwością nawiązywać relacje damsko-męskie? A może zależy Ci na poprawieniu istniejących już relacji rodzinnych. Poznaj sprawdzone zasady, które przede wszystkich są skuteczne.

Praktyczna wiedza, którą stosują ludzie z powodzeniem w takich obszarach jak:

 • Życie rodzinne.
 • Życie towarzyskie.
 • Życie zawodowe.
 • Przy budowaniu własnej kariery.
 • Przy prowadzeniu interesów.
 • W nawiązywaniu długich i wartościowych znajomości.
 • W biznesie.
 • W relacjach damsko-męskich.

Ostatnio napisał do mnie kursant:

————————————————————————————————-

Cześć,

W szkole uczą matematyki, polskiego i całą masę innych przedmiotów. Ale nikt nigdy mi nie powiedział jak mam się zachowywać i co robić, żeby odnieść sukces w życiu. Rodzice wpajali mi do głowy od młodości dobre maniery i zachowanie. Jednak słabo się to miało przy zderzeniu z rzeczywistością. Nigdy dotąd nie przykuwałem uwagi do tego co mówię jak się zachowuję ze znajomymi albo co powiedzieć po wejściu do sklepu czy urzędu. Robiłem to z automatu. Jednak na Twoim kursie dowiedziałem się ważnych kluczowych rzeczy, które pomagają mi na co dzień. Już nie ma sytuacji, że wychodzę z Urzędu bez załatwienia sprawy. Jak wchodzę do sklepu to ekspedientka lata wokół mnie mimo, że nie jestem Bradem Pitem (hehe). Nawet sąsiedzi się do mnie uśmiechają gdzie niekiedy nawet nie mówili mi dzień dobry. Gdyby wszyscy przeszli przez te kilkanaście dni metamorfozy to świat byłby lepszy. Chwała Tobie za ten kurs.

Andrzej z Warszawy

——————————————————————————————————————–

ZAMAWIAM TERAZ

Zyskasz ogromna pewność siebie

Pozbędziesz się oporów w nawiązywaniu nowych znajomości. Kontakty z obcymi ludźmi nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Nauczysz się przełamywać barierę pierwszego kontaktu.

Poziom Twojego życia, Twoje samopoczucie to jaki masz humor to zależy od tego jakimi ludźmi się otaczasz. Wpływ na to ma nawet towarzystwo w jakim przebywasz z jakimi ludźmi się zadajesz.

Chcesz mieć lepsze, bardziej wartościowe życie?

Zacznij poznawać ludzi jakich Ty chcesz, a nie jakich podsuwa Tobie życie czy sytuacje w jakich się znajdujesz.

Możesz z pełną świadomością wybierać ludzi, którzy będą Twoimi znajomymi, przyjaciółmi, rodziną, partnerami biznesowymi czy życiowymi.

Zaczniesz nawiązywać długoterminowe relację z ludźmi, którzy byli do tej pory dla Ciebie obcy.

Ponadto będziesz potrafił sprawić, że ludzie skoczą za Tobą w ogień.

Bez żadnych problemów zrobią to co zechcesz. Nie będzie już sytuacji, ze ktoś nie wykona tego o co go poprosisz. Po prostu trudno będzie Ci się oprzeć.

Cena 197zł Tylko teraz za 97zł

Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Dotpay S.A.

Pamiętaj Jesteś wolny od ryzyka – gwarancja zwrotu pieniędzy”. Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Kurs To koszt 5,38 zł dziennie przez 18 dni za

KONIEC OBAW, PRZECIĘTNEGO ŻYCIA

To koszt kawy, albo hamburgera.

Efekty zależą tylko od Ciebie, czy będziesz codziennie praktykował.

Kurs dostajesz za 5,38 zł dziennie, a wiedzy jest tu o wiele więcej.
Czy stać Cię na filiżankę kawy dziennie?
Czy może zamiast kupować kawę, zdobyć cenną wiedzę?

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Gdybyś miał problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)mistrzkontaktowmiedzyludzkich.pl
lub dzwoń na numer telefonu: 691 034 814 (można pisać smsy)

Regulamin       Polityka prywatności
Kontakt

Najczęściej zadawane pytania:

1. W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie e-learningu czyli bierzesz w nim udział bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Nie musisz być ciągle przy komputerze. Lekcje będziesz otrzymywać codziennie na maila i możesz je przerobić, kiedy będziesz mieć czas. Przez 18 dni raz dziennie otrzymasz mail z lekcją. Materiał przerabiasz, kiedy chcesz czyli w najbardziej dogodnym czasie dla Ciebie.

2. Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Do 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności za kurs.

3. Jak mogę zapłacić za kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

Karta kredytowa

Transfery internetowe (różne rodzaje banków)

Wolniejsze przelew bankowy tradycyjny i poczta (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3dni)

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie DOTPAY, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę „DODAJ DO KOSZYKA” i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą

zobacz obrazek poniżej:

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem/am taki produkt.

Szanuję Twoją prywatność. Dlatego, każdy klient jest traktowany z pełną anonimowością. Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Dotpay S.A. Po opłaceniu zamówienia Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

5. Czy otrzymam fakturę VAT za kurs?

Tak, wystarczy napisać maila z taką informacją po opłaceniu zamówienia.

                                           

                                             zamawiam         zamawiam